praca

Oferta pracy – jest to zgłoszenie przez pracodawcę, co najmniej jednego wolnego miejsca zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej w określonym zawodzie lub specjalności.

Zatrudnienie – lub inna praca zarobkowa podlegająca ubezpieczeniu społecznego i do których bezrobotny ma wystarczające kwalifikacje lub doświadczenie zawodowe, a stan zdrowia pozwala mu na wykonywanie zadań, za które osiągnie miesięczne wynagrodzenie brutto w co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy.

Rodzaje ofert pracy

– oferta otwarta – to oferta, w której pracodawca wyraził zgodę aby została upowszechniona wraz jego danymi kontaktowymi,
– oferta zamknięta – to oferta, w której pracodawca zastrzegł swoje dane do wiadomości urzędu i tylko tych osób zarejestrowanych w urzędzie, które będą kierowane do niego przez urząd w związku ze zgłoszoną ofertą..

Biała Podlaska jest miejscowością z ilością ludności przekraczającą 57 000 osób. Miasto na prawach powiatu w województwie lubelskim. Bezrobocie w styczniu 2022 wyniosło 9%. Oferty pracy w Białej Podlaskiej znajdziesz na Gowork – serwis o pracy

Najpopularniejsze oferty pracy w Białej Podlaskiej

Szef Kuchni tureckiej. Aby zarezerwować wakat na to stanowisko należy udać do Urzędu Pracy, gdzie uzyska się więcej informacji dotyczącej tego pracodawcy. Jest to praca na cały etat, ma się rozpocząć 14 marca 2022. Wynagrodzenie jakie zaproponował pracodawca na tym stanowisku to 3500 brutto.

Referent ds. Sprzedaży. Wszyscy zainteresowani tą pracą mogą zgłosić się do Urzędu Pracy, w którym uzyskają więcej informacji. Jest to praca na pełny etat, zatrudnienie ma się rozpocząć 01 marca 2022. Wynagrodzenie jest w wysokości 3400 brutto.

Kierowca samochodu dostawczego. Aby uzyskać dane pracodawcy należy zgłosić się do UP w Białej Podlaskiej. Sama praca jest na pełny etat. Data rozpoczęcia umowy to
01 marca 2022, a wynagrodzenie za etat to 3010 brutto.

Pracownik Biurowy. Kontakt → Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, 0,5 etatu, data rozpoczęcia pracy to 28 lutego 2022, wynagrodzenie brutto 1505.

Projektant Instalacji Sanitarnych. Aby uzyskać informacje o tym stanowisku i o jego walorach należy udać się do Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Jest to wakat na pełny etat, data rozpoczęcia pracy to 11 lutego 2022, wynagrodzenie brutto wynosi od 5000 do 7000.

Kierownik Robót Instalacyjnych. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem są proszone do przybycia do UP w Białej Podlaskiej. jest to praca na cały etat, data rozpoczęcia to 11 lutego 2022, wynagrodzenie za etat to od 6000 do 8000 brutto.

Elektromechanik. Praca w tym zawodzie jest osiągalna przez kontakt z Urzędem Pracy w Białej Podlaskiej, jest to stanowisko na jeden etat. Praca powinna się zacząć od 11 lutego 2022, wynagrodzenie za wykonywane obowiązki zaczyna się od 3500 do 5000 brutto.

Kosztorysant – Specjalista ds. ofertowania. Wszyscy zainteresowani tym stanowiskiem powinni się udać do Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Jest to stanowisko na pełny etat, praca zaczyna się od 11 lutego 2022, wynagrodzenie na tym stanowisku określone jest w widełkach 4000 – 6000 brutto.

Klasyfikator Ryb. Praca na tym stanowisku jest to praca na zlecenie, rozpoczęcie jej jest 21 lutego 2022 r. wynagrodzenie za pracę to 19,7 brutto za godzinę.

Specjalista ds. kadr. Aby skontaktować się z pracodawcą należy udać się do Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej gdzie uzyskać można więcej informacji dotyczącej miejsca pracy, swoich obowiązków. Praca rozpoczyna się 01 marca 2022 roku, wynagrodzenie brutto to 19,7/godzinę

Magazynier. Praca w tym zawodzie jest zarezerwowana dla specjalistów z logistyki. Aby uzyskać więcej informacji o wakacie należy udać się do Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej, jest to pełny etat , praca ma się rozpocząć 01 marca 2022 roku, wynagrodzenie jest w przedziale 3010-3500 brutto.

Kierowca kategorii B (BUS). By zdobyć więcej informacji o tym wakacie należy skontaktować się z UP. Jest to praca na pełny etat, ma się rozpocząć 07 lutego 2022 roku. Wynagrodzenie za tą pracę to 3010 brutto plus premie uznaniowe.

Wszystkie te stanowiska są wakatami w Białej Podlaskiej, większość z nich są na umowy o pracę, jednak niektóre stanowiska są o umowę zlecenie. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat należy udać się do Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej gdzie wyczerpująco pracownicy udzielą informacji dotyczących zatrudnienia.

Praca w Białej Podlaskiej, mimo małej miejscowości, można znaleźć jakieś zatrudnienie. Ofert w obrębie miasta jest bynajmniej nie za dużo, ale sama stopa bezrobocia wynosząca 9% w styczniu 2022, mówi o tym, że pracodawców jest sporo. Chcąc uzyskać pracę na stanowisku wedle doświadczenia trzeba się trochę pomęczyć, ale wszystko jest możliwe.

Zarobki w Białej Podlaskiej za pracę na stanowisku, na pełny etat to od 3500 do 8000 brutto. Jest to szeroki wachlarz i wynoszą podobnie jak w średnich i większych miastach.

Można też uczestniczyć w warsztatach które są organizowane przez administrację państwową. Na przykład w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białej Podlaskiej, są cyklicznie prowadzone warsztaty na temat: Krok po kroku do działalności gospodarczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here